Rašykite bet kokiu klausimu...

Kaip dirbti su family

Tik ši internetinė parduotuvė suteikia Jums galimybę užsidirbti, bei susikurti verslą perkant tuos pačius produktus, kuriems kas mėnesį išleidžiate krūvas pinigų ir už tai nieko negaunate. O pirkdami čia, turite galimybę papildyti šeimos biudžetą papildomomis pajamomis. Ir už tuos pačius produktus mokėti mažiau.


Verslo pradžia:

Kad pradėtumėt verslą šioje įmonėje turite tapti aktyvus.
Kaip  tai padaryti?
Apsipirkę parduotuvėje už 105Lt tampate vartotoju ir pradedate kurti savo grupę, į kurią pačioje pradžioje sukviečiate savo draugus, pažįstamus, bendradarbius ir visus tuos kuriems manote tai būtų naudinga. Kai gaunate savo pirmą užsakymą, jau galite kviesti ir nepažįstamus žmones.
Kodėl tik tada, kai gaunu pirmą užsakymą?
Tik todėl jog tuomet pats gausite daug informacijos ir nepažįstamas žmogus besiregistruodamas po Jumis bus tikras jog viskas gerai, jog užsakymai yra pristatomi, ir Jūs kaip jo remėjas daug žinote apie kompanija, bei pats esate vartotojas. Tai suteiks pasitikėjimą ne tik Jumis, bet ir kompanija.


Kas toliau?


Jūs jau padaręs užsakymą, kuriate savo grupę. Jūs nuo visų kitų savo užsakymų gaunate 4% nuolaidą, tą nuolaidą gausite tol kol pasieksite aukštesnį laiptelį, kai jį pasieksite gausite jau 5% nuolaidą ir t.t. 
Svarbu įsiminti tai, jog užsakymus turite daryti kiekvieną mėnesį bent jau minimaliai po vieną užsakymą už 105Lt, asmeniškai man per mėnesi išeina 4-5 užsakymai priklausomai nuo mano poreikių Toliau Jums svarbu per 2 vienas po kito einančius mėnesius pakilti laipteliu aukštyn, kad gauti didesnę nuolaidą savo pirkimams, ir didesnius procentus nuo Jūsų grupės žmonių pirkimų. O kad tą pasiekti tai per 2 mėn einančius vienas po kito Jums reikia surinkti 1000 taškų manote tai sudėtinga?
Tikrai ne, pati jau tuo įsitikinau J
Tam aš ir esu, kad Jums papasakočiau, kaip tą padaryti:

Toliau renkame taškus :)
tai pati smagiausia dalis už kurią yra atlyginama, kaip tai daryti sužinosite prisijungę prie mano komandos ;) Ieškau į komandą tik PLAČIAI mąstančių žmonių.